Anahtar Teslim WordPress Site 499 TL! Premium Tema&Android Uygulama Hediye! ŞİMDİ AL SONRA ÖDE

protasarım

New member
Kurumsal Üye
28 Nis 2021
2
3,5+ Yıllık WordPress deneyimim ile kurumsal, blog ve e-ticaret sitelerinizi profesyonel olarak anahtar teslim bir şekilde hazırlıyor ve teslim ediyorum.
Bugüne kadar onlarca projeye imza attım
Referanslarımı incelemek ve detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

🎁 79 TL Değerinde Android WebView Uygulama Hediye!
✔ WordPress Kurulumu ve Ayarlarının Yapılması
✔ Lisanslı Premium Tema Kurulumu, Ayarlarının Yapılması ve Türkçeleştirme
✔ Gerekli Eklentilerin Kurulumu ve Ayarlarının Yapılması
✔ SEO Eklentisi Kurulumu
✔ WhatsApp İletişim Eklentisi Kurulumu
✔ E-Ticaret Siteleri İçin Sanal POS Kurulumu (Kredi Kartı ile Ödeme Alma İmkanı)
✔ Ücretsiz SSL Kurulumu
✔ İstemiş Olduğunuz Temel Düzenlemelerin Yapılması
✔ 6-48 Saat İçerisinde Teslim​

Fiyat: Her şey dahil 499 TL (Şimdi Al Sonra Öde ile Satın Alabilirsiniz!)

Hızlı PM Gönder

NOT: Kullandığımız tüm tema ve eklentiler lisanslı premium ya da ücretsizdir, kesinlikle w*arez, null materyal kullanılmamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular
Şimdi Al Sonra Öde Nedir?
Şimdi Al Sonra Öde, %30 peşinat vererek satın almış olduğunuz hizmetin ücretini 7 gün sonra ödemenize olanak sağlayan bir ödeme yöntemidir. Gerekli şartları karşılayan güvenli üyelerin yararlanabileceği Şimdi Al Sonra Öde sayesinde satın almış olduğunuz hizmetin ücretinin %30’unu şimdi, geriye kalan %70’ini ise 7 gün sonra ödeyebilirsiniz.

Şimdi Al Sonra Öde ile yapılan ödemelerde +%20 fiyat farkı uygulanmaktadır. Şimdi 180 TL, 7 gün sonra ise 420 TL ödeyerek toplamda 599 TL’ye bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Şimdi Al Sonra Öde sistemini kullanmak için en az 1 yıllık Teknonesil üyeliğiniz, 10 ticaret puanınız ve %100 başarılı ticaret geçmişiniz olması gerekmektedir.
Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
6 saate varan hızlı teslimat süresi, lisanslı premium materyaller, kurulum sonrası destek ve uygun fiyat avantajı bizi tercih etmeniz için başlıca nedenlerdir.

Benim İçin Ne Yapabilirsiniz?
Kurumsal ya da e-ticaret sitenizin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını uygun fiyata kısa süre içerisinde yapabilirim.

Android Uygulama Bana Ne Kazandıracak?
İlk adımda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seviyedeki Android uygulamamız e-ticaret ile ilgilenen müşterilerimiz için büyük önem arz ediyor. Uygulamayı bir kere indiren kullanıcılara ücretsiz olarak sınırsız sayıda bildirim göndermeniz mümkün hale geliyor. Bu da sürekli reklam giderlerinizi azaltıyor ve sıfır maliyet ile yeniden satış yapmanıza olanak sağlıyor.

Yardım Kullanıcılar

Herhangi bir odaya katılmadınız.