Bilgisayarım hiçbir şekilde açılmıyor

melihseyithan

New member
Teknonesil Üye
12 May 2020
4
Arkadaşlar yeni PC aldım, daha bir haftalık. Güzelce kullanıyordum.
Ancak en son kullandığım gün farklı bir şey yaptım. O da farklı dediğime bakmayın PC yeni olduğu için. PC'nin içinde önyüklü olarak gelen virüs programına detaylı tarama yaptırdım. Tarama bitti PC'yi kapattım işe gittim akşam geldiğimde açtım, giriş ekranında yazan yazıyı yazıyorum "bir sorun oluştu, pin kodunuz kullanılamıyor. Pin kodunuzu tekrar ayarlamak için tıklayın" pinimi ayarla seçeneğine tıkladığımda ekran yenileniyor ama değişen hiçbir şey yok aynı yazılar tekrar çıkıyor. Oturum açma seçenekleri ne tıklıyorum, PC'yi ilk kurarken oluşturduğum Outlook hesabımın şifresini istiyor, onu yazıyorum hatalı şifre diyor. PC'yi kablolu kablosuz hiçbir şekilde internete bağlayamıyorum. Armut gibi o bana ben ona bakıyorum. Bir de YouTube'den şifre kırma teknikleri ile alakalı videolardan faydalanmaya çalıştım, bilgisayarı yeniden başlatırken kapatma tuşuna basarak kurtarma moduna almak yolu ile şifre kırılabilirmiş. Ama onların videolarındaki tekniği uyguladığımda yine Outlook hesabı şifresini istiyor, giriyorum yine hatalı diyor. Lütfen destek olabilecek olursa sevinirim. mem-min.jpg

iEmirRekt_

New member
Teknonesil Üye
20 Nis 2021
1
Bilgisayarınızı Kapatın Kapattıktan Sonra İse Açılırken Dönen Yer Gelirken Yeniden Kapatın Ve Bu İşlemi Tekrarlayın Eni Sonu Otomatik Onarım Seçeneği Gelicektir Sonra İse Oradan Gelişmiş Seçeneklere Tıklayın Sonra ise Sorun Gidere Tıklayın Sonra İse Gelişmiş Seçeneklere Tıklayıp Başlangıç Onarmaya Tıklayın

Yardım Kullanıcılar

Herhangi bir odaya katılmadınız.