ispaniolle

New member
Teknonesil Üye
27 Eyl 2021
6
Dosya gönderimi ve file upload gibi konularda destek alabileceğiniz çok iyi kalitede ve altyapıya sahip siteler mevcut. Bu sitelerin hepsinin güvenilir olup olmadığını bilmek elbette zor. Her önemli dosyanın gönderilemeyeceği ve dosya içerisindeki verilerin kullanılamayacağıyla alakalı pek çok yazı yazıldı ve bunlar arasında en çok tercih edilen dosya gönderme siteleri ile ilgili de tavsiyeler ve öneriler pek çok web sitesinde kullanıcılarla paylaşıldı.

Dosya gönderme veya Büyük Dosya Gönderme sitesi tercih ederken ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta o sitenin size sunduğu hız avantajı ve platforma verilen önem. Bakınız bu konuda gerçekten çok önemli bir noktadır. Dosya gönderme siteleri yani Lite Share siteleri arasında tercih yapmanız gerekirken her sitenin performansa verdiği önem ve ciddiyeti dikkate alarak dosya gönderme işleminizi yapmanızı öneririz.

Lite Share siteleri genellikle büyük dosya gönderme için kullanılan dosya gönderme siteleri olarak bilinir. Türkiyede veya Avrupada bu konuda en iyi destek veren sitelerin başında gelen www.liteshare.co dosya gönderme ve büyük dosya göndermek için tercih edebileceğiniz ilk siteler arasında geliyor. Kullanıcılar, bu siteyi büyük bir güven içerisinde kullanıyorlar çünkü liteshare.co sitesi kullanıcı güvenliğine ve dosya yükleme hızına, dosya göndermek için kullanılan en iyi altyapılardan biri olduğunu ispatlıyor.
 
Yardım Kullanıcılar

Herhangi bir odaya katılmadınız.

    Üst