Instagram Türkiye’de yeni bir rekor kırıldı!

İvan

Member
Teknonesil Üye
12 May 2020
141
Instagram-Türkiye-de-canlı-yayın-rekoru-kırıldı.jpg

Instagram en popüler platformlar arasında yer alıyor. Platformun şu sıralar en çok kullanılan özelliği de Canlı Yayınlar oluyor. Birçok kişi evde daha fazla vakit geçiriyor ve bu sebeple de özelliği daha çok kullanıyor. Instagram Türkiye’de canlı yayın rekoru kırıldı! Eğlence medyasının tanınan simalarından Acun Ilıcalı bugün açtığı canlı yayın ile birlikte yeni bir rekor kırmış oldu.

Instagram Türkiye’de canlı yayın rekoru kırıldı
Yıllardır Türkiye’nin en çok sevilen programları arasında yer alan Survivor bugün bir ilke imza attı. Teknolojinin nimetlerinden yararlanıldığı bir ödül oyununda kazanan takım ile Instagram üzerinden canlı yayın açan Acun Ilıcalı rekor katılım ile canlı yayını sonlandırdı.

Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazanmasıyla birlikte Instagram üzerinden canlı yayın açan Ilıcalı, kısa süre içinde 1 milyon kullanıcıyı gördü. Türkiye’deki Instagram canlı yayınlarında ilk kez böyle bir rakama ulaşıldığı ise gözlerden kaçmadı.

Söz konusu canlı yayında izleyicilerden gelen soruları yanıtlayarak etkileşim kurulması hedefleniyordu. Gerçekten de beklendiği gibi yoğun etkileşim alan canlı yayın, 1 milyon kişiye ulaşmasıyla da ön plana çıkmış oldu.
 
Yardım Kullanıcılar

Herhangi bir odaya katılmadınız.

    Üst