Mount And Blade Warband Nedir?

Oyuncuadam

New member
Teknonesil Üye
7 May 2021
4
Mount & Blade: Warband nedir?
Mount & Blade: Warband, aksiyon rol yapma video oyunudur. İlk açıklama, Ocak 2009'da, Türk şirketi TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirildi ve Paradox Interactive tarafından 30 Mart 2010'da yayınlandı. Oyun, TaleWorlds web sitesinden veya steam dijital dağıtım yazılımı aracılığıyla doğrudan yüklenebilir veya gerekli çevrimiçi aktivasyona sahip bir DVD olarak mevcuttur.
Warband, altıncı bir fraksiyonu (The Sarranid Sultanate), tanıtarak siyasi seçenekleri artırarak, oyuncunun kendi hiziplerine başlama ve multiplayer modları kullanma becerisini ekleyerek orijinal oyunda genişler. Oyunun yorumları, çok oyunculardan oluşan övgüyle anılırdı. Oyun, atlı bir savaşa odaklanır ve okçuya kör silah kullanmak için bir pozisyondan veya piyade tutmasını söylemek gibi alanındaki savaş bandına emir verir.

Oyundaki ana değişiklikler
çok oyunculu yeteneği, altıncı bir hizip olan Sarranid Sultanate'yi ve yeryüzündeki haritanın yeniden düzenlenmesini içeriyordu. Siyasi seçeneklerin getirilmesi, oyuncuların efendileri etkileyip bayanlarla evlenmesine izin verir ve hizalanmamış bir oyuncunun bir kasabayı veya kaleyi ele geçirmesi ve kendi hiziplerine başlaması mümkündür. Oyun, savaşta yeni veya değiştirilmiş animasyonlar ile birlikte biraz geliştirilmiş grafikler içeriyor.

Çok oyunculu modu
RPG'yi ve harita elemanlarını tek oyuncu modundan kaldırır, bunun yerine direkt dövüşe odaklanır. Multiplayer maçları en az 2 oyuncuya kadar hitap edebilir, seçilen hiziplere dayalı olarak iki takıma bölünür. Okçuluk, Süvari ve Piyade gibi üç genel çağdaş askeri türü temelinde, tüm oyunculara dengeli bir "şablon" karakteri verilir. Karakterler, seçilen hizip için mevcut ekipmanları satın alarak özelleştirilir; çok oyunculu kibritlerde, denarları kazandıktan sonra daha iyi ekipman satın alınır. Bir oyuncunun çok oyunculu ve tek oyunculu karakterleri arasında hiçbir bağlantı yoktur ve çok oyunculu karakteri Seviyelendirmenin veya özelliklerini şablonlardan değiştirmenin hiçbir yolu yoktur. Warband' ın orijinal sürümünde sekiz çok oyunculu mod mevcuttur. Çoğu, birinci şahıs atıcı oyunlarında bulunan modlara benzer, ancak ana oyundaki kale kuşatmaları gibi diğer modlar da dahil edilmiştir. Bazı değişiklikler ilave oyun modları sağlar.
Kaynaklar; Mount And Blade Warband İndir
Kaynaklar: Gamer.com.tr
 
Yardım Kullanıcılar

Herhangi bir odaya katılmadınız.

    Üst