Uygun fiyatlı Vestel Akıllı Saat satışta! İşte özellikleri

İvan

Member
Teknonesil Üye
12 May 2020
141
Akıllı saatler günümüzde çok popüler. Birçok üretici bu alanda yeni ürünler geliştirip pazardan pay almak için birbiriyle yarışıyor. Son olarak Vestel, VFit akıllı ürün ailesini yeni nesil bir akıllı saat ile güncelledi. Vestel Akıllı Saat fiyatı ile pazara iddialı bir giriş yaptı.
heheehe.jpg

Vestel Akıllı Saat özellikleri
Vestel Akıllı Saat özellikleri ile ilgili detaylara tasarım ve ekrandan başlayalım. Saat, 12 mm’lik paslanmaz çelik gövdeyle geliyor. Dikdörtgen bir tasarıma sahip saatin, kırmızı ve mavi olmak üzere iki farklı renk alternatifi mevcut. Bu arada saatte 1.3 inçlik IPS ekranın kullanıldığını belirtelim.

8 farklı spor modu, kalp atışı ölçümü, uyku takibi, adım ve mesafe ölçümü gibi özelliklere sahip akıllı saat ile nefes egzersizi ve müzik kontrolü de yapılabiliyor.

Uyku takibi ve kalp atışı ölçümü sayesinde kullanıcılar uyku kalitesini de bu saat ile birlikte ölçebiliyor. Kendine vakit ayırıp rahatlamak isteyenler ise müzik kontrolü ve nefes egzersizi özelliği ile rahatlayabilecek.

Vestel Akıllı Saat çağrı, mesaj ve sosyal medya bildirimi, su geçirmeme özelliği, uzun pil ömrü ve fener fonksiyonuyla da öne çıkıyor.

Vestel Akıllı Saat fiyatı
Vestel Akıllı Saat fiyatı da satışa çıkmasıyla birlikte netlik kazandı. Saatin 299 TL’lik bir satış fiyatı bulunuyor.
 
Yardım Kullanıcılar

Herhangi bir odaya katılmadınız.

    Üst